Настани

Нови производи
 • KI-KI АКЦИЈА

 • Бајадера акција

 • Бронхи тврди полнети бомбони 80г.

  НОВО!
 • Дорина ЗЛАТНА

 • Бајадера Амарус

 • Бајадера лименка 300г

  Нова лимена кутија од Вашата омилена Бајадера! Изедете ги бајадерчињата, а потоа пренаменете ја кутијата за чување на вашите мали драгоцености...
 • Dorina TEEN: CHILLIN' (со мнооогу млеко); I'M NUTS! (со крцкави кикирики); BFF (со топен лешник).

  ВКУСИ ЈА СРЕЌАТА !
 • Дорина мус со портокал

  За сите оние со истенчен вкус, од Краш пристигна новата Дорина со желе од портокал! Морате да ја пробате ...
 • Мултипак Животинско царство 60г.+ гратис магнет

  Мултипак Животинско царство се состои од 52 различни магнети – 26 х 2 големи и мали букви од англиската абецеда .
  Вклучува четири чоколатца со сликички и магнет Memory.
   Добијте 3 во 1: едукација, забава и колекционерство.
 • Мини Домаќица

  Мини Домаќица во ново практично пакување! Постојано при рака за сите слатки мали моменти во животот :)
 • Животинско царство ЈУНИОР

  Запознај ги младенчињата на животните, научи нешто ново и забавувај се! Само со Животинско царство ЈУНИОР - сладок подарок од Краш!
 • БАЈАДЕРА порцелански сет

  Ексклузивно во нашите продавници можете да купите порцелански сет за кафе или тањир Бајадера за Вас или Вашите најмили како подарок за секоја пригода...
 • Кики лимонада 100 г.

  Со пролетта и топлите денови пристигнаа и новите Кики лимонада жолти карамели со зелени гранули. Имаат изразено освежувачки вкус на лимонада зајакнат со посебно чувство на ладење. Содржат овошје и природни ароми, без вештачки бои.
 • Дорина

  Од легендарната Крашова фабрика на уживањето, доаѓаат три нови вкуса:

  Dorina Chillin'- со мноогу млеко
  Dorina BFF noisette – со топен лешник
  и Dorina I'm nuts - со кикирики

  Dorina, најквалитетно чоколадо според изборот на потрошувачите.Вкуси ја среќата!
 • Дорина со стевиа

  Краш го претставува првото чоколадо со стевиа во регионот! Без додаден шеќер, со намалена енергетска вредност и погодно за дијабетичари!
 • Дорина колумбо 50г

  Нашиот стар познаник Колумбо стана нов член на семејството чоколади Дорина. Добредојде Колумбо! :)
 • Фронди макси 250 г.

  Новите Фронди макси како вафел производ, можете да ги најдете во четири различни вкуса: лимон, ванила, какао и нугат. Изборот е Ваш!
Слједеќи Претходен
 • KI-KI АКЦИЈА
 • Бајадера акција
 • Бронхи тврди полнети бомбони 80г.
 • Дорина ЗЛАТНА
 • Бајадера Амарус
 • Бајадера лименка 300г
 • Dorina TEEN: CHILLIN' (со мнооогу млеко); I'M NUTS! (со крцкави кикирики);               BFF (со топен лешник).
 • Дорина мус со портокал
 • Мултипак Животинско царство 60г.+ гратис магнет
 • Мини Домаќица
 • Животинско царство ЈУНИОР
 • БАЈАДЕРА порцелански сет
 • Кики лимонада 100 г.
 • Дорина
 • Дорина со стевиа
 • Дорина колумбо 50г
 • Фронди макси 250 г.
АКЦИЈА Играоница Kikimania Gdje smo Прегратка на дар